lat doświadczenia wokalnego
lata w branży ślubnej
O Mnie

O wokalistce

Jestem absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia. Od ósmego roku życia zajmuję się muzyką, głównie doskonaląc swój warsztat wokalny. Szczególnym uwielbieniem darzę repertuar religijny.

Po śpiewaniu na szkolnych akademiach, konkursach międzyszkolnych i ogólnopolskich oraz udzielając się w dziecięco-młodzieżowym zespole liturgicznym, przyszedł czas na działalność chóralną. Śpiewałam w chórach szkolnych, pół-profesjonalnych, kościelnych i akademickich (m.in. chór PSM I i II stopnia, zespół parafialny, Chór Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i inne). Dzięki temu miałam możliwość uczestniczenia w wielu zajęciach z emisji głosu. To wszystko doprowadziło do tego, że w klasie maturalnej bez problemu zostałam przyjęta na prestiżowy wydział wokalny Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia. Choć drugiego stopnia szkoły nie ukończyłam z powodów osobistych, również tam odebrałam solidne podstawy do dalszej działalności.

Pod koniec 2016 roku zajmowałam się wykonywaniem muzyki rozrywkowej na potrzeby lokalu gastronomicznego, przy akompaniamencie znajomej instrumentalistki, z którą obecnie również współpracuję.

Od kilku lat, z powodzeniem zajmuję się oprawą muzyczną ślubnych ceremonii w kościele i jest to coś, co daje mi ogromną radość. Mam nadzieję, że również Państwu się ona udzieli, jeśli zdecydują się Państwo na współpracę, do czego zachęcam.